25 Şubat 2009 Çarşamba

Sarımsak & Limon Suyu Mucizesi


Bilbay Eminoğlu

Çoğu insanımızın derdi ya da korkulu rüyası olan kalp damarlarının tıkanması, ilaç tedavisine ya da cerrahi müdahaleye gerek duyulmadan bir mucizeyle tamamen ortadan kaldırılabilir mi?

İnanılması güç ama tıpta devrim yaratacağı söylenen bir buluşla bunun mümkün olduğu saptandı.

Rus doktorların bulduğu ve uyguladığı, adeta "gençlik iksiri" olduğu söylenen bu "ilaç" tıkalı kalp damarlarını açmakla kalmıyor; damar sertliklerini ve hipertansiyonu da önlüyor...

Kolesterol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağları yakıyor...

Bitmedi...Kilo verdiriyor, şekeri düşürüyor, pankreasın yenilenmesini sağlıyor...

Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü alerjiyi, özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden kesiyor; kansere karşı tüm vücudu koruyor.

Yüzde 100 kanıtlanmış daha da yararları var.

Peki, nasıl bir "ilaç" bu?

Bir an önce öğrenmek için sabırsızlandığınızı sanıyorum.

Bu yüzden hemen tarifine geçelim.


Limon suyu ve sarımsak mucizesi"İlacı hazırlamak için 2 litre limon suyu, 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtlakapatılmış bir kavanoz lazım.

Limonlar iyice sıkılıp suyu kavanoza doldurulur. Soyulmuş 40 diş orta boy sarımsak yıkanmadan ve ezilerek limon suyunun içine atılır ve kavanozun kapağı kapatılır. 25 gün boyunca normal ılık bir yerde saklanacak ve her gün çalkalanacak. Sarımsaklar iyice erimiş olacak. 25 gün sonra kavanoz açılıp her sabah aç karnına mümkünse aynı saatte yarım veya bir çay bardağı, kavanoz bitene kadar içilecek. Kavanozun kapağı hep kapalı tutulacak. Kavanoza asla su, şeker v.b. karıştırılmayacak ancak içerken bardağa su katılabilir.

İşte bu kadar!


Yüzde 100 kanıtlanmış yararları1-Tüm damar iltihaplarını (vaskülir) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor...

2-Kolesterol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor (Bu dönemde diyete dikkat etmek gerekiyor), şekeri düşürüyor, pankreasın yenilenmesini sağlıyor...

3-Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor...

4-Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve on iki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor...

5-Tüm romatizmal iltihabı önleyip, her tür romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor, her türlü ağrıyı kesiyor...

6-Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerinin yenilenmesini sağlıyor; sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor, felçlere ve vertigo'ya fayda veriyor...

7-Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü alerjiyi özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden kesiyor, kansere karşı tüm vücudu koruyor.


Not: İlacı hazırlayanın babasının koroner by-pass ile üç damarı değişecekken bu ilaç sayesinde yüzde 100 tıkalı damarları açılmış. İlaç hazırlandıktan sonra sarımsaklar erir, koku etrafa yayılmaz. Kullanan üç kişi ile görüştüm hepsi son derece memnun olduklarını, adeta gençlik iksiri olduğunu söylüyorlar.

Bunu ilk defa Rus doktorlar bulmuş ve uygulamışlar. Şimdi ABD'de uygulanmaya başlanmış. Tıpta devrim yaratacağı söyleniyor ve sarımsak limon karışımından oluşan maddelerin kimyasal yapısı çözülmeye çalışılıyor.

Dr. Sencer Tepe
Sağlık Bakanlığı Daire Başkanı.

***

Yukarıdaki yazı, Türkiye Takvimi'nden kopardığım bir takvim yaprağının arkasında gözüme ilişti. Ardından internette bazı web sitelerinde aynı yazıya rastladım ve siz değerli okurlarımla paylaşmak istedim.

Hastalıkların "Kocakarı ilacı" da denilen bir takım bitkilerle, ya da iksirlerle tedavisi kuşkusuz tıbbi tedavinin yerini tutamaz. Ne ki, yukarıdaki yazıda da görülebileceği gibi bazen mucizeler de olabiliyormuş.

Ne dersiniz?

Denemeye değer mi?

5 yorum:

GO dedi ki...

Sarımsağın faydaları ve Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'ndan mucizevi bitkisel formüller yazılarını okumanızı tavsiye ederim.

Ayrıca Keçiboynuzu ve Pekmezinin Mucizeleri, buna da mutlaka bakın.

Melek dedi ki...

bu kış grip aşısı olmadığım gibi, hiç de hastalanmadım, çünkü soğan ve maydanoz gibi bitki kürlerinin yanında bu karışımı da kullandım.

alın size ispat.

Adsız dedi ki...

sağlık cok önemlidir.dikkat edilmeli.tessekkurler

Gezgin Bayan dedi ki...

Karışımın yüzde 100 kanıtlanmış faydaları…

1- Tüm damar iltihaplarını (vasküler) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.

2- Kolesterol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor.), vücuttaki şeker oranını dengeliyor, pankreasın yenilemesini sağlıyor. Özellikle şeker hastalarının kullanması tavsiye ediliyor.

3- Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinliği yok ediyor ve dokularda ödem oluşmasını engelliyor.

4- Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.

5- Tüm romatizmal iltihabi önlüyor, her tür romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlıyor ve her türlü ağrıyı kesiyor.

6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerini yeniliyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor, felç ve inme riskini azaltıyor.

7- Vücudun bağışıklık sistemini son derece mükemmel hale getiriyor ve her türlü alerjiyi, özellikle de damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden engelliyor. Kanser oluşumlarına karşı tüm vücudu koruyor.

Gezgin Bayan dedi ki...

Arkadaslar bu kür rozaseya şifa ederim Nolur bişi deyin